Photo Rating Website
Index Nokia 6750 Nokia PD12 NOCD NEED Ewa Juch
noworodek pręży się i napina

aaaaMoje paranojeaaaa

czy boli brzuszek?.czy boli brzuszek?   Witam, mam niespełna 2 tygodniową córcię. Karmię piersią.W tym tygodniu pojawił się problem - mianowicie widzę co jakiś czas że Mała pręży się , napina aż czerwienieje i. Czy tak może się dziać u noworodka że przed zrobieniem kupy tak sie zachowuje. Nie jest to bardzo uciażliwe bo zdarza sie zaledwie kilka razy na dobę ( także w nocy.
Czerwcowe mamusie cz.II.. dawac Vibrucol (czy jak to się pisze), a ewentualnie Sab-simplex. Moja pediatra twierdzi, że do skończenia pierwszego miesiąca życia tylko te kilka preparatów jest bezpeicznych i zalcanych dla noworodków. :roll: Z.
MAJOWO-CZERWCOWE Maluszki opuściły nasze brzuszki. Mamy V- VI 2010 r... jej sie zawsze. za to mamy teraz prolem brzuszka. Mala nie zawsze moze zrobic kupe, prezy sie, wygina, napina, marudzi ale nie zaplacze tylko troszke wiec nie wiem czy to wlasnie.
Kupki niemowlaka.Kupki niemowlaka Chyba najbardziej popularny temat wśród rodziców niemowląt. Chyba nigdy później nie poszukuje się tak intensywnie wszelkich informacji na temat kolorów, faktury ilosci "tego" ;-) Noworodek czyli od smółki do.. o barwie jasno żółtej, przypominające ,,ściętą jajecznice” o ostrym, kwaśnym zapachu. Na powietrzu kupka utlenia się na zielono. Częstotliwość oddawania stolców u noworodków jest bardzo zróżnicowana. Jej ilość, barwa, konsystencja i. pręży się, nie napina się, a kupki nie są suche i twarde). Tak długie przerwy są spowodowane tym, że dziecko dobrze przyswaja pokarm i nie ma z czego codziennie utworzyć się.


Moje paranoje

Designed By Royalty-Free.Org